Bilgi & Rezervasyon0536 053 77 65

Antalya Apartman Temizliği Şirket İşleyişi

Binaların ara hollerinin, merdiven basamaklarının, merdiven boşluklarının, aralarda bulunan pencere ve camların, asansör kabini ve çerçevesi, posta kutularının temizlenmesi için Antalya apartman temizliği hizmetleri kiralanır. Hizmetlerimizi sunduğumuz kira sözleşmelerimiz genellikle bir yıllıktır. Yönetim yıllık sözleşme yapmak istemediğinde ihtiyaç duyulduğunda iletişim telefonlarımız aranıp çağrıldığımızda yardımcı olmaktayız. Yıllık sözleşmede temizliği ne zaman yapacağımızı ve nereleri temizleyeceğimiz ayrıntılı olarak belirtilir. Rutin temizlik işlerimizi bitirdikten şefimiz apartman temizliğini kontrol eder. Eksik varsa tekrar yaptırır. Her şey sözleşmede olduğu gibi bitirildikten sonra doldurduğumuz formu yöneticiye vererek mutabakat sağlarız. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemden dolayı temizliklerimizde kirlenmeyi önleyici natürel ürünler kullanmaktayız. Natürel ürünler hem sağlık açısından hem de temizlik açısından tercih edilen ürünlerdir. 

Antalya apartman temizliği

 

Hijyenik Antalya Apartman Temizliği

Yıllık anlaşmada belirtilen saat aralığında Antalya apartman temizliği hizmetimizi vermek üzere bütün ekibimizle birlikte hazır oluruz. Temizlik yapılacak alanlardaki zemin döşemelerde, duvarlarda ve diğer alanlarda kullanılan malzemelerin mahiyeti daha önce incelenerek gerekli malzemeler tedarik edilir. Mekanların zarar görmemesi adına kullanılacak temizlik ürünleri önemlidir. Apartmanın büyüklüğüne göre belirlenen sayıdaki personelin aynı anda işe başlaması ve temizlik yapması hijyen açısından önemlidir. Daire önlerini sakinleri genellikle temiz tutmaktadır. Fakat ortak kullanım alanları düzenli temizlenmediğinde ciddi manada kirlenmektedir. Apartman içindeki kir ve pislik kapı açılıp kapandıkça eve girecektir. Evinizdeki hijyen ortamının sağlanması da apartmanınızın içindeki temizliğe bağlıdır. Deneyimli personellerimize hijyenik ortamların elde edilmesi için nasıl temizlik yapılacağına dair düzenli eğitimler vermekteyiz. Bundan dolayı biten temizliğimizin hijyenik olduğundan emin olabilirsiniz.

 Antalya Apartman Temizliği Neler Yapar?

Yaşam alanlarının temizliği için tercih edilen Antalya Apartman Temizliği, yeterli sayıda uzman personele, son model teknolojik cihazlara sahiptir. İnşaat sektöründe kullanılan malzemeler devamlı değişmekte. Aranılan temizliğinde elde edilmesi için malzemeye uygun ürünler ve cihazları kullanan şirketimizin apartman temizliğinde yaptıkları:

  • Apartman içindeki posta kutusu, ilan panosu, yangın dolabı gibi alanların silinerek temizlenmesi
  • Merdiven basamakları ve korkuluklarının detaylıca temizlenmesi
  • Varsa merdiven boşluğunun uygun aletlerle süpürülüp silinmesi
  • Merdiven başlarındaki pencerelerin ve camların silinmesi
  • Duvarlarda var olan kirlerin silinmesi
  • Haftada apartmanın çevresinin temizlenmesi
  • Asansör kapılarının ve kabin içinin silinmesi
  • Son kontrollerin yapılması, alanın havalandırılıp parfümlenmesi