Bilgi & Rezervasyon0536 053 77 65

Antalya Ofis Temizliği İle Canlanın

Bir veya iki kişi ile değil eksiksiz temizliği sağlayacak sayıdaki elemanlarımızla Antalya ofis temizliği için sektördeki hizmetlerimize devam etmekteyiz. Ofislerde birden fazla insan çalıştığından dolayı hızlı bir şekilde kirlenmektedir. Kağıt, kırtasiye işlerinin yoğun olması temizlik ihtiyacını artırmaktadır. Şirket olarak bizim ofis temizliğinden kastımız sadece yöneticinin odası değildir. Şirket binasında bulunan bütün odalar, çalışanların mekanları, tuvaletler, merdivenler, fotokopi odası gibi alanlar temizliğin sınırlarına dahildir. Ofis temizliğinde, çalışanların işlerine engel olmayacak, iş düzenini aksatmamaya özen gösteririz. Çalışmalarını özenli yapan kadromuzla tam hijyen sağlayacak ürünler kullanarak temizliğimizi yapmaktayız. Temizliğimizi yaptığımız anlaşmadaki kriterleri baz alarak yerine getirmekteyiz. Devamlı kontrol sağlayarak gerçekleştirdiğimiz temizlikle beraber gelen düzen ofisin havasını değiştirecektir.

Antalya ofis temizliği

Antalya Ofis Temizliği için Doğru Adres

Eski yıllarda gündelikçi bayanlar tarafından gerçekleştirilen Antalya Ofis Temizliği günümüzde şirketler tarafından sağlanmaktadır. Çalışma hayatının ivme kazanması, ofis işlerinin yoğunlaşması, ofis dizaynında kullanılan yapı malzemelerinin farklılık göstermesi gibi nedenlerden dolayı temizlikte gündelikçi bayanlar yeterli olmamaya başladı. Temizlik ihtiyaçlarının artması temizlik şirketlerinin sayısındaki artışı beraberinde getirdi. Şirketler arasında tercih yaparken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Bunlar:

  • Yeterli deneyimli ve kaliteli personelin bulunması
  • Kullanılan temizlik ürünlerinin kimyasal olmaması
  • Personelin düzenli eğitimler alıyor olması
  • Kaliteli hizmet vermesi
  • Anlaşmada belirlenen maddelere eksiksiz riayet etmesidir.

Temizlik şirketinin kalitesini öğrenmek için en kestirme yol, daha önce hizmet verdiği ofis bürosu çalışanları ve yetkililerine sormaktır.

Kurumsal İtibar İçin Antalya Ofis Temizliği

Müşteri memnuniyetine önem veren şirketimiz kurumsal itibarınızı artıracak kalitede Antalya ofis temizliği hizmeti sunmaya hazırdır. Şirket binasının temizliği, tertip ve düzeni şirketin işleyişi hakkında genel bir kanı oluşmasına yardımcı olur. Firmamız, hizmet verdiği şirketler hakkında olumlu itibar oluşturacak kalitede temizlik yapmaktadır. Çalışanların sağlıkları ve dikkatlerinin dağılmaması için düzeni sağlayacak temizliğe iş sahipleri önem vermektedir. Son zamanlarda ofislerin dizaynında kullanılan yapı malzemeleri farklılık göstermektedir. Kullanılan yapı malzemelerinin zarar görmeden temizlenmesi için uygun ürünler ve teknolojik aletler kullanılmalıdır. Personellerimize özel dizayn edilmiş ofisler de dahil olmak üzere nereyi nasıl temizleyeceklerine dair düzenli eğitimler vermekteyiz. Ofislerde kullanılan deri koltuk ve sandalyeleri temizlemek için buhar makinesi kullanırken zeminleri temizlemek için özel cilalama makineleri kullanırız.