Bilgi & Rezervasyon0536 053 77 65

Antalya Temizlik Şirketleri

Sağlıklı ve temiz bir ortam için sizlerden gelecek talepler doğrultusunda temizlik işlerinizi yapacak olan ve Antalya temizlik şirketleri arasında deneyimli ekibi ile yer alan şirketimiz seçkin bir hizmet sunmaktadır. Günlük olarak yapılacak temizlik işlerinden, bahar mevsiminde ya da badana boya ve tadilat sonrası yapılan daha kapsamlı temizliklere kadar şirketimiz tarafından hizmet verilmektedir.

 

Kapsamlı ve detaylı temizlikler için kesinlikle profesyonel bir temizlik yapılması hem hijyen hem de sağlıklı bir ortam sağlamak açısından çok önemlidir. Donanımlı ve modern makineler ile çalışan şirketimizi ev, ofis ve apartman temizliği gibi tüm işlerde arayabilir ve kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.

Antalya Temizlik Şirketleri

Antalya Ofis Temizliği İçin Temizlik Şirketleri

Günlük çalışma ortamı olan ofisinizin temizliği hem görünüş itibarı ile hem de sağlık açısından oldukça önemlidir. Tozlu ve camları lekeli bir ofis ziyarete gelenlerin hoş karşılamayacağı bir ortam olup bütün gün çalışmak için de pek uygun değildir. Şirketimiz ev temizliğinde olduğu gibi ofisinizin temizliğini ve hijyenini de sağlamak açısından size kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

 

Çalışma ortamınızın büyüklüğüne göre kişi sayısı belirlenerek ekip oluşturarak hiç bir eşyanıza zarar vermeden, tüm parkelerinizi parlatarak koltuklarınızı, dolaplarınızı ve masalarınızı tertemiz bir şekilde teslim etmekteyiz. Antalya ofis temizliği yapan şirketler arasında iddialı olan firmamızın temizlikte öncelik sırası şöyledir;

Öncelikle ortamda dağınıklık varsa toparlanarak, temizlik için rahat bir ortam sağlanır.
Daha sonra ofisin camları ve kapıları silinerek temizliğe devam edilir.
Toz alma işlemi için nemli bir bez yardımı ile masa, sandalye, dolap gibi mobilyalar silinir.
Ofise ait mutfak ve tuvalet temizliği yapılır.
Son olarak da kaliteli bir deterjan ile parkelere zarar vermeden temizlenmektedir.

 

Antalya Apartman Temizliği İçin Temizlik Şirketleri

Şirketimiz ev ve ofis temizliklerinin yanında müşterilerinden gelen taleplere göre apartman temizliği için de ekip gönderebilmektedir. İster ev, ister apartman temizliğinde her şekilde güvenebileceğiniz ekibimiz temizlik sırasında oldukça titiz davranmakta ve detaylara önem vermektedir. Antalya apartman temizliği yapan şirketler arasında işini özenle yapan ve iddialı olan firmamız apartman kapısı, camları, asansörler, kat araları ve kapı önleri ile merdivenleri uygun ve kaliteli deterjanlar kullanarak temizlemektedir. Ayrıca gerek ev ve ofis gerekse apartman temizliğinde hangi deterjanın nerede kullanılacağına önem veren firmamız eşyalarınıza, fayans ve parkelerinize zarar vermeden mükemmel bir temizlik hizmeti sunmaktadır.