Bilgi & Rezervasyon0536 053 77 65

Antalya Temizlik Şirketleri ile Halı ve Mobilya Hijyeni

Evin bazı alanları ve eşyaları diğerlerine göre daha fazla kirlendiğinden Antalya temizlik şirketleri kirlenme oranlarını dikkate alarak hizmet sunmaktadır. Ev ve ofislerde en fazla kirlenen yerler arasında mobilyalar ve yerde serili olan halılar, kilimlerdir. Koltuklar üzerinde yeme içme gibi aktiviteler de yapıldığından yiyecek ve içecek dökülmelerinden kaynaklı kirlenmeler daha fazladır.

Antalya Temizlik Şirketleri

Apartman dairesinde oturanların halılarını yıkamak için imkanları pek olmaz. Oysaki firmamız halı ve mobilya türüne uygun olarak yıkama ve temizleme işlemi yapmaktadır. Özel makineler ve özel natürel ürünler kullanılarak yapılan yıkama işlemi vakumlu makinelerle çekilerek daha hızlı kuruması sağlanır. Kullandığımız temizlik ürünleri bakteri ve mikropları yok ettiğinden yıkanan halı ve koltuklar son derece hijyenik olurlar. 

Antalya Apartman Temizliği Kaç Çeşittir?

Her apartmanda yaşayan kişi sayısı farklı olduğu gibi kullanılan malzemenin farklı olmasından kaynaklı Antalya apartman temizliği hizmetlerine duyulan ihtiyaç değişmektedir. Çok sayıda daireli binalarda her gün temizliğe ihtiyaç duyulur. Çok daire yüzlerce insan anlamına gelir. Her insanın ayakları ile getirdiği kirlerin giderilmesi ancak günlük yapılan temizlikle gerçekleşir.  Görünen bu kirlerin yanında gözle görülmeyen bakteri, mikrop ve maytların da ne kadar yoğun olacağı gözden kaçırılmamalıdır.

Firmamızın hizmetleri haftalık veya günlüktür. Apartman yöneticisi imzalanan yıllık sözleşmede firmamızın hizmetlerinden hangi periyotlarla yardım alınacağı belirlenmektedir. Günlük verdiğimiz hizmette sözleşmede belirlenen standart işlerimiz tekrarlanır. Haftalık hizmetlerimizde ise genel temizlik adına ne varsa hepsi yapılarak apartman tertemiz bir şekilde teslim edilir.

Antalya Temizlik Şirketleri

Daha Verimli İş İçin Antalya Ofis Temizliği

Ekonomik rekabetin çok yoğun olduğu iş dünyasında Antalya ofis temizliği çok önemli bir konuma sahiptir. Çünkü;

  • Gelen müşterinin kurumun vereceği hizmetin düzeni ve başarısını ilk anlayacağı yer ofislerdeki temizlik ve düzendir. Ofisler dağınık ve kirli ise müşteride olumlu bir tesir bırakmak zor olacaktır.
  • Çalışanların çalışmalarını engellemeyecek temizlik hizmetine ihtiyaç vardır.
  • Dağınık işyeri çalışanların dikkatini dağıtır. Dağılan dikkat daha fazla hata yapmaya neden olur. Ayrıca dağılan beyin daha çabuk yorulacağından verimlilik düşer.

Firmamız yaptığı temizlikte öncelikle ofis yetkilileri ile yaptığı sözleşmeyi baz alır. Sözleşmedeki kriterler, firmamızın müşteri memnuniyetini sağlayacak deneyimli personel, kaliteli ürünler, son teknolojik cihazlar ve birinci sınıf hizmetler ile birleştirilerek gerçekleştirilir. Temizliğin periyotlarını ise yine sözleşme belirler.