Bilgi & Rezervasyon0536 053 77 65

Antalya Temizlik Şirketleri Profesyonel Hizmet Sunar

Temizlik hizmetinde kullanılan makineler ve ürünlerde gelişmeler söz konusu olduğundan Antalya temizlik şirketleri personeline düzenli eğitim programları uygulamaktadır. Verdiğimiz eğitimlerle personelimizin verdiği hizmetin kalitesi ve profesyonelliği artar. Aynı zamanda gelişen teknolojiden de istifade edilir. Ev hanımlarının yaptığı temizliği gündeliğe giden hanımlar da yapmaktadır. Firmamız temizlik konusunda üstün başarılar elde etmek için bütün yenilikleri yakından takip ederek uygulamaktadır.

Antalya Temizlik Şirketleri

 

Teknolojik makineler iş gücünü azaltarak daha kısa süre içinde harika sonuçlar elde etmeye yardımcıdır. Kaliteli natürel ürünlerimiz ise yaptığımız temizliğin daha uzun süre hijyenik kalmasını sağlar. Personelimiz temizliği belli bir sistemle yaparak harikalar ortaya çıkarır.

Hijyenik Binalar için Antalya Apartman Temizliği

Sağlık açısından hijyen çok önemli olduğundan Antalya apartman temizliği değer kazanmaktadır. Eskiden apartmanlarda daha az daire olurdu. Her daire sakini kendi kapısının önünü temizlerdi. Haftalık da genel bir temizlik yapılması yeterli olurdu. Günümüzde ise apartmandaki daire ve yaşayan kişi sayısı arttı. Kişi sayısının artması daha periyodik ve profesyonel temizliği ihtiyaç haline getirdi.

Firmamız temizliğini sözleşmede belirlenen tarihlerde ve belirlenen saat aralığında yapmaktadır. Personel sayısı apartmanın büyüklüğüne göre belirlenir. Bina içinde kullanılan yapı malzemesi, yer döşemesine göre temizlik ürünleri belirlenir. Firmamız birinci kalite temizlik ürünleri kullanarak temizliğinin daha uzun süreli kalıcı olmasını sağlar. Apartmanın temizliğinin sona ermesi ancak şefin kontrolünden sonra gerçekleşir.

Antalya Temizlik Şirketi

Antalya Ofis Temizliği Çeşitleri

Ofislerde gerçekleştirilen işe, çalışan sayısına göre temizlik ihtiyacı farklılık gösterdiğinden Antalya ofis temizliği firmamız her ihtiyaca cevap verecek şekilde hizmetini çeşitlendirmiştir. Kurumlar ihtiyaçlarına göre temizlik hizmetlerimizden birini tercih edebilir. Firmamızın sunduğu ofis temizliği hizmetleri;

Günlük temizlik: Bu hizmet çeşidinde temizlik her an yapılır. Ofis çalışanlarının çalışmalarına engel olmadan, belgelere zarar vermeden, dikkati dağıtacak bütün dağınıklığın toparlanması ile temizlenerek hijyen sağlanır.
Mesai bitiminde: Mesai bitimi ile başlayan temizlikte ofisteki dağınıklık toplanır, kirler giderilir, çöpler boşaltılır, masalar ve sandalyeler silinerek yeni güne hazırlanır.
Genel temizlik: Ofisteki daha detaylı temizliktir. Koltuk ve sandalyelerin buhar makinesi ile silinmesi, yerin özel makine ile parlatılması, duvarların silinmesi, panjurların temizlenip, camların silinmesi ve diğer ince temizlik genel temizlikte yapılır.