Bilgi & Rezervasyon0536 053 77 65

Artı Temizlik ile Antalya Merdiven Temizliği

Yaşam alanlarının sizin adınıza düzenli ve kontrollü bir biçimde temizlenmesi için Antalya merdiven temizliği ekipleri büyük sorumluluk almaktadır. Temizlik faaliyetlerinin aksaksız bir şekilde yürütülmesi, planlı ve programlı şekilde düzenli çalışma prensibi gibi konularda sahanın uzmanı firmamıza güvenebilirsiniz.

Antalya merdiven temizliği

Temizlik ekiplerinin yürüttüğü temizleme faaliyetleri arasında belirtilen alanlar bulunur. Buna göre:

  • Ev, bina, apartman ve sitelerin genel olarak düzenli şekilde temizlenmesi,
  • İş yerleri, ofisler, bürolar veya iş hanları gibi komplekslerin temizlenmesi,
  • Alışveriş merkezleri, mağaza ve banka gibi alanların temizlenmesi,
  • Okul ve hastane gibi kamusal alanların aksaklığa mahal verilmeyecek şekilde temizlenmesi,
  • Çiftlik ve konak gibi alanların usulüne uygun bir şekilde temizlenebilmesi sağlanır.

Merdiven Temizlenmesi

Antalya ve çevresinde bulunan tüm müşterilerin Antalya merdiven temizliği talepleri yerine getirilmektedir. Okul, apartman, alışveriş merkezi veya hastane gibi alanlarda bulunan merdivenlerin temizlenmesi sağlanır. Temizlik faaliyetleri firmamızın asli işi olup, tüm idari ve aktif kadrolar bu yönde deneyim sahibidir. Alanında belirli bir tecrübe edinmiş ve bölgeye uygun temizleme terminolojisine hakim olan ekip planlaması ile temizlik ihtiyacınız karşılanmaktadır.

Merdiven temizliği esnasında görevli ekiplerimiz, iş işleyişine ya da diğer personele herhangi bir olumsuz etkide bulunmazlar. Ortamın temiz ve yaşanabilir seviyenin üzerine çıkarılmasında görev alan ekiplerimiz faaliyetlerini takvime ve plana sıkı sıkıya bağlı bir şekilde devam ettirirler. Herhangi bir aksaklık çıkmaması için düzenli kontrol ve şikayet mekanizması aktiftir.

Merdiven Temizlik Başvurusu

Temizlik faaliyetlerine aksaklık olmaksızın devam etmek için Antalya merdiven temizliği firmamız ile irtibata geçmeniz önerilir. Temizlik hizmetinden memnun kalmanız için gerekli görülen tüm ayrıntılar düşünülmüştür.

Temizlik talebinizin ulaşmasının ardından firmamız hızlı ve size uygun bir takvim planlamasına gitmektedir. Sizin için de en uygun olan zaman aralığı seçilir. Belirtilen ya da taahhüt edilen zamanda temizlik faaliyeti tamamlanır. Alanlarınız size temiz bir şekilde geri dönüşleri belirtilen süre içerisinde sağlanır. Detaylı bilgi ve temizlik talebi için lütfen irtibat kurunuz.  Kaliteli ve sorunsuz bir merdiven temizliği hizmeti için, alanında profesyonel bir şekilde hizmet sunan bir firmayla anlaşmalısınız.