Bilgi & Rezervasyon0536 053 77 65

Çocukların Sağlığı için Antalya Temizlik Şirketleri

Hijyenin sağlanması için mikropların, maytların ve bakterilerin Antalya temizlik şirketleri ürünleri ile yok edilmesi gerekir. Her temizlik hijyenik olmayabilir. Hijyen kullanılan kaliteli ürünlerle sağlanır. Ev hanımları temizlik yapmak için ürün seçimine uzun zaman harcarlar. Doğru zeminde doğru ürünün kullanılması profesyonellik gerektirir.

Firmamız personeline düzenlim olarak verdiği eğitimlerle ürünleri nerde nasıl kullanmaları gerektiğini öğretmektedir. Kimyasal ürünler geride sağlığı olumsuz etkileyen kalıntılar bırakır. Oysaki firmamızın kullandığı natürel ürünler hem sağlıklı hem de uzun süreli temizlik sağlar. Emekleyen veya devamlı yerde oynayan çocukları olanlar sağlıklı hizmetimizden dolayı firmamızı tercih etmektedir.

Antalya Temizlik Şirketleri

Antalya Apartman Temizliği Hizmetine Neler Dahildir?

Bina ve merdivenlerin mis gibi olması için Antalya apartman temizliği en profesyonel hizmeti sunmaktadır. Binalardan çok sayıda insan yaşamaktadır. İnsan sayısı artınca mekanın kirlenmesi daha hızlı olur. Kirlenen alanlar güzel ve etkili bir şekilde temizlenmezse biriken kirler katman halini alır. Katmanlaşan kirlerin temizlenmesi ise hem daha zor hem de daha çok süre ister. Şirketimiz apartmanın;

  • Ara hollerini
  • Merdiven basamaklarını, korkuluklarını, ara boşluklarını
  • Bina içindeki kapı, pencereleri ve camlarını
  • Asansör kabini ve dış çerçevelerini
  • Belli dönemlerde binanın çevresini
  • Posta kutularını, ilan panolarını siler, temizler ve paklar.

Firmamız temizlikte, birinci kalite kimyasal içermeyen organik malzemeler kullandığından temizlik daha hijyenik olur. Bakteri, mikrop ve maytlar yok olur. Temizlik daha uzun süre geçerli olur.

Antalya Ofis Temizliği Kurumsal İtibarınıza Olumlu Etki Eder

Yeni bir işyeri ile iş yapmayı planlayan müşterilerin ofislerdeki düzen ve tertibe önem verdiğinin farkında olan Antalya ofis temizliği firmamız gerekli başarıyı elde etmek için personelini devamlı eğitmektedir. Bir kurumun işi ile ilk itibarı ofislerindeki temizlikle oluşturulur. Müşterilerini temizlik ve düzeni konusunda ikna eden kurumların başarısının önü alınamaz. Bundan dolayı firmamız ofis temizliğine ayrıca önem vermektedir.

Antalya Temizlik Şirketleri

Firmamızın ofis temizliği anlayışına sadece masa, zemin ve sandalyeler girmez. Alanda bulunan WC, lavabo, fotokopi odası, arşiv alanları, mutfak, asansör ve çevresi gibi ofis sınırlarına giren her yerin temizlik ve düzeninden firmamız sorumludur. Temizliği ne zaman yapacağımıza ise ofis yetkilileri ile yaptığımız sözleşme belirler. Sözleşmede günlük, mesai çıkışı, haftalık veya genel temizlik olarak kriterler belirlenir ve o kriterlere göre işlemimizi gerçekleştiririz.