Bilgi & Rezervasyon0536 053 77 65

Daha Verimli Zaman Germek Antalya Temizlik Şirketleri ile Mümkündür

Anne ve babanın çalıştığı ailelerde çocuklarla daha verimli vakit geçirme konusunda Antalya temizlik şirketleri çok önemli bir konuma sahiptir. Anne veya baba vaktini temizlikle geçirmek yerine çocukları ile geçirebilir. Temizliği ise işin uzmanı olan firmamıza bırakır. Temizlik çeşitlerimiz;

Günlük: Günlük temizlikte evin büyüklüğüne ve müşterinin isteğine göre eleman tahsis edilir. Günlük bir evde yapılması gereken her temizliği yaparlar. Eleman sayısına ve yapılan işe göre fiyatlandırma yapılır.
Haftalık: Bazı hanımlar her gün almak yerine haftanın belirli bir gününde aldığı hizmetimizle temizliğini gerçekleştirir. Haftalık temizlikte cam silmeden ütüye, yer silmeden dolaba kadar temizlik yapılır.
Genel temizlik: Genel temizlik ise genellikle bahar ve kış aylarında yapılır. Diğerlerine göre daha detaylıdır.

Antalya Temizlik Şirketleri

Pırıl Pırıl Antalya Apartman Temizliği

Apartman sakinleri binalarına girdiğinde mis kokuları ile karşılanmak istediğinden Antalya apartman temizliği hizmetlerinden yardım almaktadır. Hanelere gelen misafirler ilk olarak apartman girişinde karşılanmaktadır. Bina girişleri ise ayakla gelen kirlerin ilk dökülme alanı ve açılan kapıdan giren pisliklerin yığıldığı alan olduğundan çok çabuk kirlenir. Gözle görülen bu kirlerin ve daha da önemlisi gözle göremediğimiz bakteri ve mikropların arındırılması firmamız aracılığı ile gerçekleştirilir.

Gözle görülen kirler elektrikli süpürge ile alınarak veya silinerek giderilir. Fakat gözle görülmeyen mikropların yok edilmesi için kaliteli temizlik ürünleri kullanılmalıdır. Firmamızın kullandığı ürünler;

Birinci kalite ve doğal olduklarından zararlı bir etkisi yoktur.
Temizliğin daha uzun süre hijyenik devam etmesine yardımcıdır.
Diğer ürünler gibi ovma gibi kuvvet gerektirmez.
Mikropları, bakterileri ve maytları yok edip üremelerini engeller.

Antalya Temizlik Şirketleri

Kalifiye Elemanlı Antalya Ofis Temizliği

İşyerlerinde yapılacak olan temizlik diğerlerinden farklı olması gerektiğinden Antalya ofis temizliği hizmetleri elemanlarının eğitimine daha fazla önem vermektedir. Her geçen gün ofislerin inşasında ve dekorasyonunda kullanılan yapı malzemeleri değişmektedir. Değişen yapı malzemelerinin hijyeninin ve temizliğinin sağlanabilmesi için özel ürünler kullanılması gerekir. Yapı malzemelerinin türüne göre ürünleri kullanacak olan personel olduğundan şirketimiz düzenli eğitimler vermektedir.

Ürünler kadar ofis temizliğinde dikkat edilmesi gereken hususlar da ayrıca önemlidir. Ofislerde değerli belge ve evraklar bulunur. Ayrıca çalışanların dikkatlerinin dağıtılmadan temizliğin yapılabilmesi de personelin kalifiye olmasına bağlıdır. Firmamız kalifiye elamanlarıyla malzemelere uygun kaliteli ürünleri kullanarak en güzel temizliği gerçekleştirerek ofisteki hijyeni sağlamaktadır.