Bilgi & Rezervasyon0536 053 77 65

Evdeki Yardımcınız; Antalya Temizlik Şirketleri

Evde temizlik için yardımcı bulundurmak birkaç yıl öncesine kadar çok masraflı olduğundan tercih edilmezken Antalya temizlik şirketleri imkanları ile artık her hane yardımcı tutabilmektedir. Temizlik hizmetlerinin daha uygun fiyatlı alınmasında şirketlerin kendi arasındaki rekabetin payı büyüktür. Ayrıca daha önceleri kişiler evlerinde temizlik için destek aldıklarında o yardımcının sigorta gibi masraflarını kendileri üstlenirdi. Şimdilerde ise firmalar bu masrafları kendi üzerlerine alarak müşterilerine hizmet sunmaktadır. Temizliğe başlamadan firmamız müşteri ile sözleşme imzalar. Sözleşmede temizliğin;

  • Günlük
  • Haftalık
  • Aylık
  • Genel Temizlik mi olacağı kararlaştırılır.

Kararlaştırılan rutine göre yapılan temizlikte natürel ürünler kullanıldığından uzun süreli hijyen sağlanır.

Antalya Temizlik Şirketleri

Antalya Apartman Temizliği ile Rutubetten Kurtulun

Deniz kenarında bulunan illerde nem oranı yüksek olduğundan rutubet ciddi oranda gözüktüğünden Antalya apartman temizliği ilin iklim şartlarını dikkate alınarak yapılır. Uzun süre temizlenmeyen apartmanlarda kirler birikir katman olur. Bakterileriler, mikroplar ve maytlar ürer. Nemden kaynaklı rutubet oluşur. Rutubet bina içinin daha hızlı deforme olmasına neden olacağından temizliğe azami derecede özen gösterilmelidir.

Nemden ve kirden kaynaklı dağınıklık ve pisliği temizlemek için firmamıza başvuran;

  • Bina yöneticileri ile sözleşme imzalamaktayız.
  • İmzaladığımız sözleşmede nerelerin nasıl temizleneceğini, temizliği hangi periyotlarda ve hangi saatler arasında yapacağımızı belirleriz.

Sözleşmenin ardından binaya giden yetkili elemanımız kaç personele ihtiyaç olduğunu ve hangi temizlik ürünlerinin kullanılması gerektiğini belirler. Temizlik gününden evvel her şey ayarlanır. Belirlenen gün ve saatte firmamız tam tekmil temizliğine başlar.

Mükemmele Ulaşmak için Antalya Ofis Temizliği

Yıllar öncesinde gündelikçi tek bir bayan ile ofis temizliği gerçekleştirilirken şimdilerde ancak Antalya ofis temizliği hizmetlerimiz yeterli gelmektedir. Eskiden ofisler daha küçük ve maddi imkanların yetersiz olmasından dolayı gündelikçi bayanlar tercih edilirdi. Günümüzde ise ofisler büyüdü ve yapımında farkı yapı malzemeleri kullanılır oldu. Maddi imkanların da artması temizlik hizmetleri için profesyonel destek alınmaya başlandı. 

Antalya Temizlik Şirketi

Çalışma hayatında durmak maddi kayıp anlamına gelir. Bundan dolayı firmamızın temizlik elemanları ofis çalışanlarının çalışmasına engel olmadan temizliklerini yapmaktadır. Temizlik konusunda deneyimli ve eğitimli olmaları personelimizin işlerini daha pratik yapmasına yardımcı olmaktadır. Kullandığımız birinci kalite ürünler ise modern yapı malzemelerine zarar vermeden temizlemeyi netice vermektedir.