Bilgi & Rezervasyon0536 053 77 65

Firmamızın Antalya temizlik şirketleri arasındaki yeri

Firmamız güvenilir ve kaliteli hizmeti sunan ayrıcalık olmasıyla Antalya temizlik şirketleri arasında yaptığı hizmetlerle %100 garanti sunmaktadır. Firma olarak sunduğumuz hizmet kapsamında kullandığımız malzemeler çevre dostu olup tamamen doğaldır. Uzman kadromuz yılların birikimiyle personellerine garantili temizlik hizmeti sunmaktadır. Ev hanımlarının yaptığı temizlik fazlaca güvenilir olsa dahi şirketimizin uygulayacağı metotlarla daha hızlı ve memnun edici sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Kullandığımız herhangi bir ürünün alerjen etkisi bulunmamaktadır ve son derece sağlıklıdır. Firmamız bütün ilçelere hizmet sunan, alanında tanınır ve güvenilir işlere imza atmış prestijli bir firma özelliği taşımaktadır. Referansları güçlü olan şirketimize değerli müşterilerimiz günün 24 saati ulaşabilirler.

Antalya Ofis Temizliği

Firmamızın Antalya ofis temizliği alanında sunduğu hizmetler

Çalışan personellerin sağlıklı bir ortamda işlerini yürütebilmeleri için Antalya ofis temizliği alanında öncü hizmet sunan firmamız iş yeri temizliğini detaylı şekilde gerçekleştirmektedir. İşyerlerine sunduğumuz temizlik hizmeti ile dış cephe cam temizliği, halı temizliği gibi farklı pek çok alanda uygulamalar gerçekleşmektedir. Firmamız kullandığı TSE ve CE belgesine sahip ürünleri ile işyerindeki kaliteli ürünlerle maksimum hijyen sağlamaktadır. Ofis temizliğini derinlemesine yapan, A’dan Z’ye temizlik sunan firmamıza günün her saati ulaşmanız mümkündür. Ofislerde gerçekleştirilen temizlik hizmet standartlarımız açısından önemli yer tutmaktadır. Tüm işletmelerde iş yerinin hijyeni, görselliği önem taşımaktadır. Bu şekilde rutin olarak yapılan temizliklerde hijyenik bir ortam ofis çalışanlarının motivasyonunu arttırır.

Antalya Apartman temizliği aşamalarımız

Firma olarak Antalya apartman temizliği kapsamında farklı pek çok hizmet sunmaktayız. Asansör dairesinden başlamak sureti ile çıkışa kadar merdivenler ve tüm boş alanların süpürülmesi ile temizliğe başlanmaktadır. Süpürme aşaması sonrasında bütün granit, mermer alanların da ıslak temizleme aparatı ile silinmesini sağlıyoruz. Merdivenlerin, ara katların silinmesi, bütün camlar, yangın merdiveni, panolar, bütün boş yüzeyler ve duvarlar krom parlatıcı kullanılarak temizlenmektedir. Asansör kabinlerinin bütün cepheleri, paspas yapılarak iç ve dış temizlik yapılması sureti ile temizlenmektedir. Binanın dış temizliği, mıntıka temizliği ve çöp kovalarının boşaltılması işlemi de tüm hizmetimize dahildir. Müşteri memnuniyetini öncelikleyen, %100 kaliteli işlerle alanında bir numara olma yolunda ilerleyen firmamıza 7/24 ulaşabilirsiniz.