Bilgi & Rezervasyon0536 053 77 65

Geniş Alanlar İçin Antalya Temizlik Şirketleri

Geçmiş yıllara göre ailelerin ekonomik durumları iyiye gittikçe daha geniş evlerde yaşamaya başladıkları için Antalya temizlik şirketleri desteğine daha çok ihtiyaç duymaya başladılar. Eskiden küçük olan evleri temizlemek hem zaman almıyor hem de çok yormuyordu. Oysaki şimdilerde durum biraz değişti. Hem bayanların çalışması hem de evlerin büyümesi işleri ağırlaştırdı. Sadece görüntüde değil esas olarak temizliğe ihtiyaç duyulduğunda şirketimiz bir telefon kadar yakınızdadır.

Antalya temizlik şirketleri

Temizlik konusunda taleplerin artması çok sayıda şirketin oluşmasına neden oldu. Fakat bütün şirketler aynı kalitede ve hijyende hizmet vermemektedir. Rekabetin olduğu temizlik sektöründe şirket seçerken ucuzluğundan daha çok verdiği hizmete ve sonucuna bakılmalıdır. Buna göre aşağıdaki hususlar oldukça önemlidir:

  • Daha önce hizmet almış müşterilerinin memnuniyeti
  • Vereceği hizmetlere yetecek sayıda personelinin olması
  • Yeterlilik sertifikasının olması
  • Kullandığı cihazların teknolojisi, ürünlerin kalitesi
  • Personel eğitimlerinin olması

En Hijyen Ofisler İçin Antalya Ofis Temizliği

Yoğun insan grupları tarafından sıklıkla ziyaret edilen işyerlerinde yeterli hijyenin oluşturulabilmesi için Antalya Ofis temizliği hizmetlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Devamlı çalışan personelin dışında yabancı kişilerinde girip çıktığı mekanlar hijyen açısından çok da sağlıklı değildir. Bundan dolayı kaliteli ürünlerle düzenli olarak temizlenmelidir. Temizliğin derinlemesine yapılması için öncelikle kaba pisliğin alınması gerekir.

Genellikle kağıt ve kırtasiye ürünlerinden kaynaklanan kaba pislikler toplandıktan sonra süpürme, silme ve paspaslama işlemlerine geçilir. Ofisin tasarımına göre temizlik ürünleri, büyüklüğüne göre personel sayısı ayarlanır. Büyük ofislerde işlerin çalışanları engellemeden yapılması için personel sayısı oldukça önemlidir. Şirketimiz zemin döşemelerine, duvar kaplamalarına ve mobilyaların türüne göre doğal ürün ve teknolojik cihazlar kullanmaktadır.

Antalya Apartman Temizliği İçin Neler Kullanılır?

Nem ve sıcaklık oranı yüksek bir kentimiz olduğundan dolayı Antalya apartman temizliği için daha seçici ürünler kullanılmaktadır. Nemi ve rutubeti azaltarak daha uzun sürede kirlenmeyi sağlayacak olan ürünler şirketimizin tercihidir. Bina sakinlerinin yaşam tarzını yansıttığı düşünüldüğünden ve evlerin temizliğini etkilediği düşünüldüğü için apartman temizliğine önem verilmektedir.

Apartman sakinleri genellikle kendi dairelerinin önünü temiz tutarlar. Fakat ortak alanlar temizlenmez. Ortak alanlar temizlenmeyince daire önlerinin temizliği kısa süreli olmaktadır. Bundan dolayı apartman yöneticisi bizden yardım ister. Şirketimiz apartman içinde kalan bütün her alanın temizliğinden sorumludur. Temizliği yaparken mikrofiber bezler, sanayi tipi sarı bezler, çekçek, paspas, yüksek emişli elektrikli süpürge ve doğal temizlik malzemeleri kullanmaktayız.