Bilgi & Rezervasyon0536 053 77 65

Kaliteli Ürünlerle Antalya Temizlik Şirketleri

Hijyenin tam anlamı ile sağlanabilmesi için Antalya temizlik şirketleri kullandığı ürünlere dikkat etmektedir. Temizlik ürünlerinin natürel ve birinci kalite oluşu temizliğin hijyenini doğrudan etkilemektedir. İnsan sağlığını olumsuz etkileyen kimyasalların olmaması ve mikropları kırmak için ürünlerin birinci kalite olması şarttır. Kaliteli ürünler kullanılarak yapılan temizlik daha uzun süreli hijyen sağladığından natürel ürünleri tercih etmekteyiz.

Antalya Ofis Temizliği

Temizlik standardımız yüksek olup mükemmeliyeti yakalamak için çaba göstermekteyiz. Mükemmel temizlik için;

  • Son teknolojiyle donatılmış cilalama makinesi, buhar makinesi, yüksek emişli süpürge kullanıyoruz.
  • Birinci kalite natürel temizlik ürünlerini tercih ediyoruz.
  • Personelimize belli aralıklarla temizlik seminerleri vererek eğitiyoruz.
  • Temizlikle ilgili gelişmeleri yakından takip ederek uyguluyoruz.

Antalya Apartman Temizliği Avantajları

Bina temizliklerinde personeli sigortalı, son teknolojik cihazlarla kendini geliştiren ve yeterli sayıda personele sahip Antalya apartman temizliği şirketi tercih edilmelidir. Şirketimiz yapı malzemelerine zarar vermemek için özel cihazlar ve birinci kalite ürünlerle temizlik yapmaktadır. Çalışanlarımızın her biri işe başladıkları ilk gün sigortalanır. Görünmeyen kazalara karşı hem personelimiz koruma altına alır hem de müşterimizi rahatlatırız.

Bina içerisinde temizlenmesi gereken, merdiven boşluğu, basamakları, duvarlar, tavanlar, camlar, pencereler, posta kutuları, duyuru panoları, asansör kabini ve dış çerçevesi dahil olmak üzere her yer detaylı bir şekilde temizlenir. Temizlik yapılırken, öncelikle alanda bulunan çöplerin toplanır, yüksek emişli sanayi tipi süpürgelerle süpürülür ve en son silme işleri yapılır. Temizliğin kokuyla pekiştirilmesi için en son bina parfümlenir.

Antalya Ofis Temizliği Bizimle Çok Daha Nezih

İş hayatı gün içerisinde durmaksızın akmaya devam ettiğinden Antalya ofis temizliği personeli, çalışanların işlerini aksatmadan işlerini yapmaktadır. İnsanlar temiz, düzenli ve toplu alanlarda daha verimli çalışırlar. Temizlik yapılırken işlerin aksamaması için firmamız gibi profesyonel bir şirketten temizlik için destek alınmalıdır. Ofis alanı içinde yer alan tuvaletler, mutfak, aralar, fotokopi odası, arşiv gibi bütün mekanlar hizmet alanımız içindedir.

Çok sayıda insanın girip çıktığı mekanın mikroplardan arındırılabilmesi ve hijyenik bir ortam elde edilebilmesi için düzenli temizlik şarttır. Rutin olmadığında hijyeni sağlamak zorlaşacaktır. Alanında tecrübeli elemanlarımız belli bir disiplin içerisinde en kaliteli temizliği yaparak yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.