Bilgi & Rezervasyon0536 053 77 65

Mutlu İnsanlar İçin Antalya Temizlik Şirketleri

Bayanların iş hayatında aktif olmaları ile birlikte Antalya temizlik şirketleri ihtiyacı daha fazla olmaya başladı. Çalışan bayanlar kadar bekar erkeklerin de evlerinde temizlik için şirkete ihtiyaç vardır.  İhtiyacın artması büyüklü küçüklü firmaların sektörde boy göstermesine neden oldu. Sayısı her geçen gün artan temizlik şirketlerinin resmi olması güvenlik açısından önemlidir.

Antalya Temizlik Şirketleri

Şirketler sadece ev temizliği hizmeti vermemektedir. Ofis, apartman ve merdiven temizliği, inşaat temizliği, işyeri ve fabrika temizliği şirketimizin en yoğun hizmet verdiği alanlardır. Yaşam alanlarının daha sağlıklı olabilmesi için firmamız en kaliteli ürünleri kullanarak en mükemmel hizmeti vermektedir. Mikropları ve bakterileri yok ederek sağlıklı alanlar sunmaktadır.

Hijyenik Yaşam Alanları Antalya Apartman Temizliği ile Mümkündür

Bir yaşam alanının hijyenik olması ile düzenli görünmesi arasında fark olduğundan Antalya apartman temizliği ile binalar hem düzenli hem de hijyenik olmaktadır. Firmamızın kullandığı temizlik ürünleri bakterileri, maytları ve bakterileri yok edecek şekilde üretilmiştir. Birinci kalite ve organik temizlik ürünleri ile yaptığımız temizlik uzun süre hijyenik olarak devam etmektedir.

Temizlik bir defa yapılıp bırakılacak bir iş değildir. Özellikle apartman gibi ortak kullanım alanları daha fazla kişi tarafından kullanıldığından daha fazla kirlenir. Düzenli temizlenmediğinde kirler birikir. Biriken ve kalıplaşan kirleri ise temizlemek biraz daha zordur. Firmamızın çalışma sistemi periyodik olup kalıplaşmış kirleri de arındıracak profesyonelliğe sahiptir. Mis kokulu ve pırıl pırıl apartmanlarda yaşamak isteyenler firmamızla iletişime geçmelidir.

Antalya Temizlik Şirketleri

Antalya Ofis Temizliği Periyotları

Her işyerinin farklı zamanlarda temizliğinin yapılması gerektiğinin farkında olan Antalya ofis temizliği firmamız ihtiyaçlara cevap verecek periyotlarda hizmet sunmaktadır. Antalya Ofis temizliği genel ve periyodik olmak üzere ikiye ayrılır.

Genel temizlik hizmetlerimizi genellikle ayda bire denk gelecek şekilde yapmaktayız. Periyodik temizlikte yapılması mümkün olmayan detaylı temizlik yapılır. Buhar makinesi kullanılarak koltukların, sandalyelerin ve oturma alanların temizlenmesi, zeminin özel makineler ile silinerek parlatılması, camların kapıların silinmesi, yerde bulunan sergilerin yıkanması genel temizlik içerisindedir. Genel temizliğin detayları işyerine göre değişir.
Periyodik temizlik, gün içinde, mesai bitiminde veya haftalık olarak yapılır. Sabahtan akşama kadar ofisin temizlik ve hijyeni için gerekli olan bütün işlemleri yaparız. Şayet çalışma saatlerinde temizlik uygun değilse mesai çıkışında yaparız. Ofis yetkililerin isteğine bağlı olarak dilenirse hafta sonu da hizmet vermekteyiz.