Bilgi & Rezervasyon0536 053 77 65

Temizlik İşlerinizi Profesyonellere Emanet Edin

Profesyonel temizlik için yardım almak isteyen kişiler Antalya temizlik şirketleri içerisinden genellikle firmamızı tercih etmektedir. Çünkü alanında uzman kadromuz ile verdiğimiz kaliteli hizmet bizi bu sektörde öncü bir hale getirmiştir.

Antalya Temizlik Şirketleri

Firmamız apartman, ofis ve ev temizliği konusunda oldukça iddialı bir firmadır. Temizliğin detaylı bir şekilde yapılması ve gerekliği hijyeni sağlamak gerektiğinin farkındayız. Antalya her ne kadar temizlik şirketleri konusunda çok seçeneği sizlere sunuyor olsa da firmamızın referansları ve çalıştığı aktif yerler farkımızı oldukça iyi yansıtmaktadır. Şirketimiz ilk kurulduğu zamandan beri çalışmaya devam ettiğimiz ofisler ve binalar bulunmaktadır.

Temizlik ekibimiz belirlenen zamanda istenilen yerde olarak gereken temizliği en doğru ve kısa zaman içerisinde gerçekleştirmekteyiz. Sorunlarla karşılaşmamak ve temizlik konusunda aksaklıklar yaşamamak adına mutlaka profesyoneller ile çalışmalısınız.

Ofis Temizliği Bizim İşimiz

Ofis temizliği için daha önce profesyonel bir şirketle çalışmamış iseniz Antalya ofis temizliği konusunda farkını ortaya koymuş olan firmamızı tercih etmelisiniz. En az dört kişiden oluşan temizlik ekibimiz ofisiniz için belirlemiş olduğunuz saatte işe başlayarak en kısa zamanda tüm temizliği tamamlamaktadır. Çalışanların alanları, bürolar, özel bölmeler, bekleme alanları vs yerler hijyen şartlarına en uygun şekilde yapılarak kısa sürede ofis kullanıma hazır olarak teslim edilmektedir.

Apartmanlarınız Bize Emanet

Apartman temizliği oldukça detay ve hassasiyet gerektiren bir iştir. Bu nedenle Antalya apartman temizliği için uzun yıllardır firmamızı tek adres olarak belirlemiştir. Firmamız uzman ekibi ve profesyonel temizlik malzemeleri ile apartmanlarınızda adeta bahar havası estirmektedir. Binalarınızda yangın merdivenleri, ortak merdivenler, koridorlar, asansörler, kapı eşikleri, korkuluklar, camlar ve kazan dairesi vs detaylıca temizlenmektedir. Ayrıca talep edilmesi söz konusu olduğunda akşamları çöp alımı işini de yapmaktayız.

Antalya ve ilçelerinde pek çok apartman yönetimi firmamız ile çalışarak sorunsuz ve profesyonel temizliğin nasıl düzen getirdiğini bina sakinlerine de ispatlamış olmaktadır. Bu nedenle bizimle çalışmaya başlayan herkes uzun yıllar aynen devam etmektedir.

Eğer Antalya’da bizim ile çalışmak isterseniz iletişim numaralarımızdan bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Size verdiğimiz randevu doğrultusunda tam saatinde istediğiniz yerde olarak gerekli bilgilendirmeyi yaptıktan sonra bir ay deneme süresi ile işe başlamaktayız. Karşılıklı memnuniyetin ardından sözleşme imzalanarak tertemiz bir apartmanda yaşamanızı sağlamaktayız.